T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / GÜLNAR - Halk Eğitim Merkezi

Haberler

Tem

GÜLNAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR SALONUNDA  AÇILAN TEKVANDO KURSUMUZUN DENETİMİNİ GERÇEKLERTİRDİK.

Tem

SİPAHİLİ KÖYÜNDEKİ İNGİLİZCE KURSUMUZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Tem

GÜLNAR KAYMAKAMLIĞI HİMAYESİNDE İLÇEMİZDE BULUNAN USTALARA MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI YAPILDI.

Tem

Çocuklar İçin Kuran-I Kerim Eğitimi  Kursumuz usta öğretici Zahide Nisa Uygun tarafından Atatürk İlkokulunda devam etmektedir.

Tem

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan basketbol ve voleybol başta olmak üzere diğer branşlardaki kurslar Halk Merkezi Müdürlüğünce denetimleri yapılmaya devam ediliyor.

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE AÇILAN DÖKÜMCÜ/SIRLAMACI(SERAMİK YAPIMI) KURSU GÜLNAR KÜLTÜR MERKEZİNDE DEVAM ETMEKTEDİR.KURS ÖĞRETMENİ ERTUĞRUL COŞKUN BAHAR, KURSİYERLERİN EĞLENEREK ÖĞRENDİKLERİNİ VE  ÖĞRENMEKTE OLDUKÇA İSTEKLİ DAVRANDIKLARINI BELİRTMİŞTİR.

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE USTA ÖĞRETİCİ FATMA DOĞAN TARAFINDAN ÇUKURASMA TOL MAHALLESİNDE AÇILAN ÇOCUKLARA YÖNELİK KURAN-I KERİM KURSUMUZ DEVAM ETMEKTEDİR.KURSA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZ KURAN-I KERİM ÖĞRENMEKTE OLDUKÇA İSTEKLİ DAVRANMAKTADIR.

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE 100.YIL İLKOKULU ÖĞRETMENİ AYHAN KUNT TARAFINDAN AÇILAN SATRANÇ KURSUNDA ÖĞRENCİLERİMİZ BİR ZEKA OYUNU OLAN SATRANÇI ÖĞRENİYORLAR. ÖĞRENCİLERİMİZİN KURSA SEVEREK VE İSTEYEREK DEVAM ETMEKTEDİRLER...

Tem

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı Kültür Merkezinde Gerçekleşti. Programa İlçe Kaymakamı Ekrem GÜNGÖR,Belediye Başkanı Ahmet GÜNEL,Cumhuriyet Başsavcısı Sercan KOCABEY,İlçe Jandarma Komutanı Özkan ÇÖMEZ ve llçe Daire Amirlerimizin Katılımıyla Gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Kur´an-ı Kerim tilavetinin ardından duasını kurum müdürümüz Sadık GÜLERYÜZ okudu.Günün Anlam Ve Önemini Belirten Konuşmasını İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem GÜNGÖR Yapmıştır. Program Video Gösterimleri, Şiirlerin Okunması, Tiyatro Gösterisi ve Saz Eşliğinde Müzik Dinletileriyle Devam Etmiştir. Program Halk Eğitim Müdürlüğünün Hazırlamış Olduğu Değerler Nişanesi(Kuran-ı Kerim,Bayrak ve Seccade) İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih BURĞUT´un Takdiminin Ardından Program Sona Ermiştir.

Tem

2016-2017 YAZ DÖNEMİNDE HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN AÇILAN BASKETBOL KURSUMUZ DEVAM ETMEKTE OLUP, ÖĞRENCİLERİMİZİN KURSA İLGİSİ OLDUKÇA FAZLADIR...

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE USTA ÖĞRETİCİ MUSTAFA KÖY TARAFINDAN BARDAT BELKUYU MAHALLESİNDE AÇILAN KURAN-I KERİM KURSUMUZ DEVAM ETMEKTEDİR. KURS ÖĞRENCİLERİMİZİN KURSTA İSTEKLİ OLDUKLARI GÖRÜNMEKTEDİR.

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE USTA ÖĞRETİCİ AYŞE KULAK TARAFINDAN AYVALI CAMİSİNDE AÇILAN ÇOCUKLARA YÖNELİK KURAN-I KERİM KURSUMUZ DEVAM ETMEKTE OLUP KURSA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZ KURAN-I KERİM ÖĞRENMEKTE OLDUKÇA İSTEKLİ DAVRANMAKTADIR.

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE USTA ÖĞRETİCİ NEBİ YUMŞAK TARAFINDAN AÇILAN YAZ DÖNEMİ KURANI KERİM KURSUMUZ YARMASU CAMİİSİNDE DEVAM ETMEKTEDİR. KURS ÖĞRENCİLERİMİZ YÜCE KİTABIMIZ KURAN-I KERİMİ ÖĞRENMEKTE İSTEKLİ DAVRANMAKTADIRLAR.

Tem

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE  BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENİ MURAT TÜRKER TARAFINDAN AÇILAN YAZ DÖNEMİ 10-11 YAŞ FUTBOL KURSUMUZ DEVAM ETMEKTEDİR. KURSİYERLERİMİZİN KURSTA OLDUKÇA HEVESLİ VE İSTEKLİ OLDUKLARI GÖRÜLMÜŞTÜR.

Haz

Genel Müdürlüğümüze bağlı yaygın eğitim kurumlarından biri olan halk eğitimi merkezlerini tanıtmak, bu merkezlere var olan ilgiyi artırmak ve halk eğitimi merkezleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla Genel Müdürlüğümüzce afiş ve broşür hazırlanmıştır.