T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / GÜLNAR - Halk Eğitim Merkezi

Duyurular

Ekm

Kurumumuz bünyesinde Standart Türk Klavyesi Kursu açılacaktır. Kursa başvurmak isteyenlerin kurumumuza şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Ekm

Kurumumuz bünyesinde Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Kursu açılacaktır. Kursa başvurmak isteyenlerin kurumumuza şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Ekm

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ KURSU AÇILACAKTIR. BAŞVURULAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURU FORMU İLE BİRLİKTE YAPILACAKTIR. 

ÖĞRENCİ/KURSİYER KAZANIMLARI Eğitimin sonunda kursiyer; 1. Afete hazırlık kültürü, 2. Afetler karşısında toplumsal farkındalık, 3. Temel koruyucu önlemlerin bilinci, 4. Afetlerde doğru davranış şekillerinin öğrenimi ve bunların uygulamalarının sağlanması, 5. Toplumsal güç birliği bilinci, 6. Aile afet ve acil durum planlarının hazırlanmasının sağlanması, 7. Afet öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gereken doğru davranış ve hareketlerin bireylere kazandırılması hedeflenmektedir. Öğrenme süresi toplam 40 saattir.

Ekm

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE TÜRKİYE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KURSU AÇILACAKTIR. BAŞVURULAR KURUMUMUZA ŞAHSEN YAPILACAKTIR.

Ekm

Kurumumuz bünyesinde Müzik Öğretmeni eğiticiliğinde Bağlama ve Gitar Kursu açılacak olup, müracaatların müdürlüğümüze şahsen yapılması gerekmektedir.

Ekm

ORMAN VE SU İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ , AVCILAR ATICILAR DERNEĞİ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞBİRLİĞİ ARASINDA  DOĞADA AVCILARIMIZIN DAHA BİLİNÇLİ HARKET ETMELERİ AMACIYLA  AVCI EĞİTİMİ KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYENLERİN GÜLNAR AVCILAR ATICILAR DERNEĞİ VEYA KURUMUMUZA ŞAHSEN BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR..

Ekm

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLARA YÖNELİK OLARAK HİJYEN KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN KURUMUMUZA ŞAHSEN GELEREK BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR...

Ekm

İLÇEMİZ BÜYÜKECELİ MAHALLESİNDE KURULACAK OLAN AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ NEDENİYLE İLÇEMİZ MER5KEZİNDE VE BÜYÜKECELİ MAHALLEMİZDE İLETİŞİMİ KUVVETLENDİRMEK İÇİN " 1 LİSAN 1 İNSAN" PROJESİYLE RUŞÇA ÖĞRENME KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN BAŞVURMALRI GEREKMEKTEDİR...

 

Eyl

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU MEZUN ÖĞRENCİ BAŞVURULARI BAŞLADI. BAŞVURULAR 18-24 EYLÜL ARSINDADIR. BAŞVURU YAPAMAYANLAR KURUMUMUZA BU TARİHLER İÇİNDE GELEREK BAŞVURU YAPABİLİR...

Eyl

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE AÇILMASI DÜŞÜNÜLEN KATI VE SIVI YAKITLI KALORİFER AREŞÇİSİ KURSU BAŞVURULARI ALINACAKTIR. BAŞVURULAR ŞAHSEN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE YAPILACAKTIR. İLGİLENEN VATANDAŞLARIMIZA DUYURULUR!!!

Eyl

İLÇEMİZ YANIŞLI MAHALLESİNDE BULUNAN ULU RESORT HOTEL DE GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLARA YÖNELİK  HİJYEN EĞİTİMİ KURSU YAPILACAKTIR. iLGİLENEN VATANDAŞLARIMIZIN KURUMUMUZA ŞAHSEN BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

Eyl

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU ÖĞRETMEN BAŞVURULARI 12 EYLÜL-17 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA https://e-kurs.eba.gov.tr/ ADRESİNDEN YAPILACAKTIR. KURUMUMUZDA DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSUNDA GÖREV ALMAK İSTEYEN ÖĞRETMENLER BAŞVURUDA KURUM OLARAK GÜLNAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİNİ SEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR. ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERDEN BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER https://e-kurs.eba.gov.tr/ ADRESİN ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BÖLÜMÜNDEN BAŞVURU YAPMALARI VE ALDIKLARI ÇIKTIYI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ONAYLATMALARI GEREKMEKTEDİR.

Eyl

LİSE MEZUNU ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KURUMUMUZ BÜNYESİNDE DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI AÇILACAKTIR. LİSE MEZUNU ÖĞRENCİLERİMİZ KURUMUMUZUN WEB SİTESİNİ GÜNCEL TAKİP EDEREK BAŞVURULARINI ZAMANINDA YAPABİLİR. ÖĞRENCİLERİMİZ  KURUMUMUZA GELEREK BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN  EBA KURS ŞİFRELERİNİ ALABİLİRLER. BAŞVURULAR " https://ekurs.eba.gov.tr "ADRESİNDEN 18-24 EYLÜL 2017 TARİHLERİ ARASINDAYAPILACAKTIR...

 

 

Ağu

Ağu

BAYRAM TATİLİ DÖNÜŞÜNDE BİLGİSAYAR KULLANIM KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN KURUMUMUZA ŞAHSEN BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR...