T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / GÜLNAR - Halk Eğitim Merkezi

Duyurular

Ock

 • 2015 – 2016 Öğretim Yılı Destekleme Ve Yetiştirme Kursları İkinci Dönem Öğrenci Başvuruları 3 - 18 Ocak 2016 Tarihleri                                       Arasında Yapılacaktır.
 • 1.       Gülnar Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılacak olan Destekleme ve Yetiştirme kurslarına (YGS-LYS hazırlık kursları) mezun durumdaki (Lise mezunu) kursiyerler başvurabilir.
 • 2.       Açık Öğretim Öğrencileri Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerince e-kurs modülünden verilecek e-kurs şifresi ile ilçe Milli eğitim Müdürlüklerindeki DYK komisyonlarınca belirlenen okulları tercih edecek şekilde başvurularını gerçekleştirir.
 • 3.       Kursiyerler Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine diploma veya mezuniyet belgesiyle müracaat ederek alacakları e-kurs şifresi ile e-kurs modülü üzerinden başvurur.
 • 4.       Kursiyerler devam etmek istedikleri kurs merkezince belirlenen derslerden ve sisteme başvuru yapan Öğretmenler arasından tercihte bulunabilirler.

 

 

Ara

02-03 Ocak 2016 Tarihlerinde yapılacak olan 1.Dönem sonu sınavlarının sınav giriş yerleri belli olmuştur.

Öğrencilerimize Önemle duyrulur.

NOT:  Sınav giriş belgelerini Halk Eğitim, Açık Öğretim bürolarından veya İnternet Cafelerden temin edebilirsiniz.

                                                                                                      HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRÜ

                                                                                                                 Sadık GÜLERYÜZ

Ara

Gülnar Halk Eğitimi Merkezi destekleme ve yetiştirme kurslarında görev almak isteyen öğretmenlerin 26 Aralık 2015 - 02 Ocak 2016 Tarihleri arasında Başvurularını yapmalıdır.

 1. Kurslarda görev almak isteyen kadrolu Öğretmenler, Mebbis şifreleri ile e-kurs modülünden görev almak istedikleri kurs merkezi tercihlerini yaparak başvuruda bulunurlar.
 2. Kadrolu Öğretmenler, kurs merkezi tarafından belirlenen derslerden atama branşları ile okutabilecekleri diğer derslerden kurs başvurusunda bulunabilirler.
 3. Ücretli Öğretmenler e-kurs modülü üzerinden sisteme ilk girişte oluşturacakları şifre ile başvurularını yaparak, ilgili evrakı ilçe komisyonuna ulaştırır.
 4. Başvurular, http://odsgm.meb.gov.tr/ kurslar veya http://e-kurs.eba.gov.tr/ internet adresinden e-kurs modülü üzerinden gerçekleştirilir.

                                                           Gülnar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü

 

Ara

02-03 Ocak 2016 tarihlerinde yapılacak 1. Dönem sınavlarının sınav giriş yerleri belli olmuştur.

Sınav giriş belgelerini Halk Eğitim, Açık Öğretim bürolarından veya İnternet Cafelerden temin edebilirsiniz.

Sınav Giriş Yerini öğrenmek için, Öğrenci numaranız ve şifreniz ile AÖL Bilgi Yönetim Sistemine giriş yapınız, Öğrenci Genel Bilgiler altındaki Sınav Giriş Belgesini tıklayınız ardından açılan sayfadaki yazdır butonuna tıklayarak Sınav Giriş Yerini öğrenebilirsiniz.

Sınav Giriş Belgesini yazdırmak için; Sınav Giriş Belgesine tıklandıktan sonra ekrana çıkacak olan sayfanın (boş sayfa gibi görünen sayfanın) üstünde ki yazdır butonuna tıklanacaktır. Yazıcıdan öğrencilerimizin sınav bilgileri çıkacaktır.

BAŞARILAR DİLERİZ.

SINAV GİRİŞ YERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ara

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE İLÇEMİZDE 18 ARALIK CUMA GÜNÜ

AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİ  İÇİN KÜLTÜR MERKEZİNDE SAAT 13.00 DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILACAKTIR.

 

AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNE DUYURULUR.

Ara

Müdürlüğümüzce ilçemizde yaşayan Suriyeli Vatandaşlara Türkçe Öğrenme ve Okuma-yazma kurs Başvurularımız başlamıştır.

Kursa katılmak isteyen Müdürlüğümüze en kısa sürede başvurmaları gerekmektedir...

Halkımıza ilanen duyrulur.

Ara

  Gülnar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde Arıcılık kursumuz açılacaktır.Başvurularımız başlamıştır.Kursa katılmak isteyen Müdürlüğümüze en kısa sürede başvurmaları gerekmektedir...

Halkımıza ilanen duyrulur.

Ara

 Gülnar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde

 1. Kalorifer Kursu (Katı ve Sıvı Yakıtlı kalorifer Ateşçisi)
 2. Hızlı Klavye Kullanımı (F)
 3. Bilgisayar Kullanımı (Bilgisayar İşletmenliği-Operatör)                                                                                                                                     Başvurularımız devam etmektedir.Kursa katılmak isteyen Müdürlüğümüze en kısa sürede başvurmaları gerekmektedir...

Ara

       Gülnar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde  Budamacılık kursumuz açılacaktır.Başvurularımız başlamıştır.Kursa katılmak isteyen müdürlüğümüze en kısa sürede başvurmaları gerekmektedir...

Ekm

Kalorifer kursumuz 16/10/2015 tarihinde Gülnar Kültür Merkezinde saat 17:00 ile 21:00 arasında başlayacaktır. Kursiyerlere önemle duyurulur. 

Eyl

           11 Ekim 2015  tarihinde tek oturum olarak saat  10.00’da Ankara’da  ek sınav  yapılacaktır. Yapılacak sınava; dönemi 7 ve üzerinde olanlardan, mezuniyetine  en fazla 24 kredi  kalan öğrencilerden öğrencilik durumu; aktif, donuk olan bütün  öğrencilerimiz  başvurabilecek olup müracaatlar 29-30 Eylül 2015 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.

Ağu

Açık Öğretim Lisesi 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı YENİ KAYIT ve KAYIT YENİLEME İşlemleri

Ağu

2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme 17 Ağustos - 30 Ekim 2015 Tarihleri arasındadır.

Ağu

Tem

Kurumumuzca Yaz Döneminde Satranç Kursları Açılacaktır.İlgililere DUYURULUR...