T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / GÜLNAR - Halk Eğitim Merkezi

Duyurular

Tem

Kurumumuz bünyesinde açılacak olan Bağlama ve Gitar kurslarına öncelikle kadrolu müzik öğretmeni olmak üzere iyi derecede notalı bağlama ve gitar dersi verebilecek müzik eğitmeni aranıyor. Kursu verebilecek olan vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir

Tem

Kurumumuz bünyesinde KPSS hazırlık kursları açılacaktır. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir...

Haz

Kurumumuz bünyesinde 0-72 Yaş Çocuk Gelişimi Kursu  ile 0-72 Ay Çocukları İçin Oyun ve Oyuncak Kursu açılacak olup kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Haz

Kurumumuz bünyesinde Drama ve Diksiyon kursları açılacak olup başvurular şahsen kurumumuza yapılacaktır.

May

Kurumumuz bünyesinde öğrenciler ve sivil vatandaşlarımıza yaş gruplarına göre ayrı sınıflarda olacak şekilde bağlama kursu açılacak olup kursa katılmak isteyen vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin  kurumumuza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir....

Mrt

Kurumumuz bünyesinde Seramik Biçimlendirme Kursu açılacaktır. Kursa katılmak isteyen vatandaşlarımızın müdürlüğümüze şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Nis

Kurumumuz bünyesinde açılacak olan Gitar Kursunda görev almak isteyen öğreticilere ihtiyaç duyulmaktadır. Aşağıdaki bilgileri taşıyan Usta Öğretici Oryantasyon Kursu almış olanlar başvuru yapabilirler.

Mrt

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLARA YÖNELİK HİJYEN EĞİTİMİ KURSU VERİLECEK OLUP KURSA BAŞVURMAK İSTEYENLERİN KURUMUMUZA ŞAHSEN BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.

Şbt

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE ORMAN VE KIRSAL ALAN YANGINLARINA MÜDAHALE KURSU AÇILACAK OLUP KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN ŞAHSEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.

Şbt

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE YANGIN EĞİTİMİ KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN ŞAHSEN KURUMUMUZA BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR. HALKIMA İLANEN DUYURULUR...

Ekm

Kurumumuz bünyesinde Müzik Öğretmeni eğiticiliğinde Gitar Kursu açılacak olup, müracaatların müdürlüğümüze şahsen yapılması gerekmektedir...

Mrt

KURUMUMUZ İLE İŞKUR ARASINDA  PROTOKOL YAPILARAK AÇILACAK OLAN ÖRME BEBEK KURSU TAKVİMİ AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR. KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN 13 MART 2018 SALI GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BAŞVURU YAPMALRI GEREKMEKTEDİR.

Şbt

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE MEZUN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK OLARAK AÇILAN DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARIMIZDA TARİH VE COĞRAFYA ÖĞRETMENLERİNE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. ÖNCELİK KADROLU ÖĞRETMENLERDE OLUP, KADROLU ÖĞRETMENLER BAŞVURMADIĞI HALDE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERE KURSTA GÖREV VERİLECEKTİR.

Şbt

KURUMUMUZ İLE İŞKUR İŞBİRLİĞİNDE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE BAYANLARA YÖNELİK ÖRGÜ İLE BEBEK YAPMA KURSU AÇILACAK OLUP KURSA KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN KURUMUMUZA GELEREK ŞAHSEN BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

Şbt

Kurumumuz bünyesinde gelen talep ve başvurular doğrultusunda Fotoğraf Çekimi Kursu açılacaktır. Kursta görev almak isteyen aşağıdaki şartları taşıyan  öğreticilerin şahsen kurumumuza 22.02.2018 günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.