T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / GÜLNAR - Halk Eğitim Merkezi

Duyurular

Kas

Kurumumuz bünyesinde Bilgisayarda Hızlı klavye Kullanım Kursu açılması düşünülmekte olup kursa katılmak isteyenlerin müdürlüğümüze şahsen başvurmaları gerekmektedir...

Kas

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE AÇILACAK OLAN KURANI KERİM KURSU İÇİN USTA ÖĞRETİCİ ARANMAKTA OLUP ÖNCELİK KADROLU KURAN KURSU ÖĞRETMENİNDEDİR. KURS VERMEK İSTEYEN EĞİTMENLERİN ŞAHSEN KURUMA BAŞLVURMLARI GEREKMEKTEDİR..

Kas

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE AÇILACAK OLAN KURANI KERİM KURSU İÇİN USTA ÖĞRETİCİ ARANMAKTA OLUP ÖNCELİK KADROLU KURAN KURSU ÖĞRETMENİNDEDİR. KURS VERMEK İSTEYEN EĞİTMENLERİN ŞAHSEN KURUMA BAŞLVURMLARI GEREKMEKTEDİR..

Kas

Ekm

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE 22 EKİM 2018 TARİHİNDE KALORİFER KURSU AÇILACAK OLUP KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN MÜDÜRLÜĞPÜMÜZE ŞAHSEN BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR..

Haz

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ UYGULAMA ÇADIRINDA  MANTAR YETİŞTİRİCİLİĞİ KURSU AÇILACAKTIR. . iLGİLENEN VATANDAŞLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.

Ekm

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE AÇILMASI DÜŞÜNÜLEN KALORİFER KURSUNA EĞİTMEN ARANMAKTADIR. EĞİTİCİ OLARAK ÖNCE KADROLU EĞİTMENE GÖREV VERİLECEK OLUP KADROLU EĞİTMEN BULUNMAMASI HALİNDE KADROSUZ EĞİTİCİYE GÖREV VERİLECEKTİR.

Ekm

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE GÜLNAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE 6 EKİMDEN İTİBAREN CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ KARATE KURSU YAPILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZ VELİLERİYLE BİRLİKTE KURUMUMUZA GELEREK BAŞVURU YAPABİLİRLER.

Ekm

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDE SÜRÜ YÖNETİMİ KURSU AÇILACAKTIR. KURS 8 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 17.15 TE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDE BAŞLAYACAK OLUP KATILMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN 8 EKİM PAZARTESİ MESAİ BİTİMİNE KADAR KURUMUMUZA ŞAHSEN GELEREK BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.

Ağu

Kurumumuz bünyesinde 09.08.2018 perşembe günü Ağaç Kesme ve Boylama Kursu açılacak olup kursa katılmak isteyenlerin 9 ağustos perşembe günü mesai bitimine kadar şahsen kurumumuza başvurmaları gerekmektedir..

Tem

Kurumumuz bünyesinde yaklaşan kurban bayramı öncesinde kurbanlarımızın islami kurallara uygun olarak daha sağlıklı ve temiz kesimi için Kurban Kesimi Elemanı Kursu açılacaktır. Kursumuza katılanların devamı zorunludur. Kursumuza katılmak isteyen vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvurmaları gerekmektedir...

Tem

Kurumumuz bünyesinde 3-6 yaş arası çoıcuklarımıza yönelik Etkinliklerle Kuran Öğretme kursu açılacktır. Kursa katılmak isteyenlerin kurumumuza şahsen başvurmaları gerekmektedir..

Tem

Kurumumuz bünyesinde açılacak olan Bağlama ve Gitar kurslarına öncelikle kadrolu müzik öğretmeni olmak üzere iyi derecede notalı bağlama ve gitar dersi verebilecek müzik eğitmeni aranıyor. Kursu verebilecek olan vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir

Tem

Kurumumuz bünyesinde KPSS hazırlık kursları açılacaktır. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir...

Haz

Kurumumuz bünyesinde 0-72 Yaş Çocuk Gelişimi Kursu  ile 0-72 Ay Çocukları İçin Oyun ve Oyuncak Kursu açılacak olup kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımızın kurumumuza şahsen başvurmaları gerekmektedir.